دسته بندی نشده, ساخت جایگاه سوخت

طراحی و ساخت جایگاه سوخت

طراحی و ساخت جایگاه سوخت

طراحی و ساخت جایگاه سوخت در ایران چگونه است؟ از ساخت چایگاه سوخت چه می دانیم؟ برای پی بردن به این سوال با ما همراه باشید.

امداد گستر سوخت  با تجربه  و رزومه ی کامل و با همکاری با شرکت های معتبر دنیا و استفاده از نیروهای خلاق در زمینه ی طراحی ،هوشمندسازی ،ساخت جایگاه طبق استاندارد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی آمادگی خود را جهت مشارکت و ساخت انواع جایگاه اعلام می نماید تخصص ما پمپ بنزین می باشد. با توجه به اینکه شرکت با شرکت های اصلی سازنده تجهیزات پمپ بنزین. لینک و همکاری دارد هزینه ساخت جایگاه طبق حداقل های و بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

لوازم مورد نیاز پمپ بنزین و جایگاه سوخت

  • شروع کار

اجرا و بهره برداری یک پرژه ی ساخت پمپ بنزین شامل سلسله مراتبی می باشد که می توان به این صورت اشاره کرد اولین مرحله گرفتن تاییدیه و مجوز های لازمه از شرکت ملی پخش فراورده های نفتی و سازمان های مرتبط می باشد و در قدم بعدی نیاز به ایجاد طراحی و نقشه ی مورد تایید می باشد. و بعد درفاز بعدی پروژه ی ساخت و اجرایی شدن پروزه  شامل سه بخش الف :عمران ب: الکتریکال  و ایمنی می باشد که در این مقاله به هرکدام از مباحث اشاره خواهیم کرد:

پروژه ی جایگاه سوخت و پمپ بنزین را صرفا نمی توان یک پرژه ی تک محوری با ماهیت سوخت رسانی دانست. چرا که امروزه در دنیا به منظور ارزش افزوده های بیشتر و رضایت مندی مشتری ها از پروژه ی پمپ بنزین فقط به عنوان یک منبع سوخت استفاده نمی شود. و خدماتی چون سرویس خودرو ها ،مکانیک خودروها، رستوران و فروشگاه های زنجیره ی در کنار مجموعه ی توزیع سوخت یک پروزه ی ایده ال برای هر سرمایه گذاری در عرصه توزیع سوخت می باشد که این مجموعه با ایجاد فضای ایمنی و دلنشین می تواند برای مصرف کننده های خود مجموعه ی جذاب باشد.

  • تامین تجهیزات پمپ بنزین بعد از ساخت تا زمان فعالیت

هرجایگاه فقط در زمان ساخت نیاز به شرکت سازنده (امداد گستر سوخت  )ندارد بلکه در زمان بهره برداری و فعالیت نیاز به خدمات می باشد.

نازل بنزین ZYQ

شلنگ تخلیه شفاف

  • خدمات تعمیرات پمپ بنزین
  • خدمات کالیبراسیون پمپ بنزین
  • خدمات لایه روبی مخازن و…

لطفا جهت دریافت لیست قیمت تجهیزات پمپ بنزین با کارشناسان امداد گستر سوخت در ارتباط باشید.

One thought on “طراحی و ساخت جایگاه سوخت

  1. Very good blog post. I absolutely love this website. Keep writing!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *