دسته بندی نشده

تجهیزات پمپ بنزین

تجهیزات پمپ بنزین

تجهیزات پمپ بنزین

تجهیزات پمپ بنزین چیست؟ برای یک پمپ بنزین چه تجهیزاتی لازم می باشد؟ شرکت امداد گستر سوخت با سابقه ی شایان در زمینه ی طراحی، ساخت و تامین تجهیزات پمپ بنزین و جایگاه سوخت در کشور به عنوان تنها شرکت فعال در این زمنیه می باشد. که شریک و همکار بسیاری از شرکت های معتبر دنیا و اروپا در زمینه ی تجهیزات جایگاه سوخت و صنایع نفت می باشد. این شرکت با استفاده ی از نیروهای متخصص و سرمایه گذاری گسترده در صنعت سوخت و با همکاری با شرکت های معتبر دنیا از جمله ridart ،gespasa ،piusi fafnir ،aile veder root و… آماده ی ارائه و همکاری مستقیم با همکاران فعال در زمینه ی جایگاه سوخت و پمپ بنزین  می باشد. هدف این مجموعه عرضه و ارائه ی مستقیم تجهیزات پمپ بنزین و جایگاه سوخت می باشد. تا مصرف کنده ی ایرانی جنس و کیفیت اصلی را مستقیم از کارخانه ی سازنده خرید کند. و از عرضه ی محصولات تقلبی موجود در بازار که مشابه اصل تولیدات شرکت ها می باشند جلوگیری کند.

تامین تجهیزات و لوازم جایگاه سوخت

طراحی و ساخت پمپ بنزین

امداد گستر سوخت در زمینه ی ساخت پمپ بنزین آمادگی لازم را برای طراحی و ساخت جایگاه سوخت با بهترین متریال و کمترین قیمت تجهیزات پمپ بنزین دراختیار همکاران عزیز خواهد گذاشت. همچنین این شرکت به واسطه ی ارتباط مستقیم با شرکت های معتبر سازنده ی تجهیزات پمپ بنزین و نمایندگان فروش تجهیزات پمپ بنزین در داخل کشور از شرکت های داخلی و خارجی. در این زمینه به بهترین وجه برای ساخت جایگاه موردنظر استفاده خواهد کرد.

شرکت امداد گستر سوخت  سوخت تمام تجهیزات پمپ بنزین را مطابق با استاندارد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اختیار همکاران و جایگاه داران عزیزد قرار می دهد و جهت رفاه حال مصرف کنندگان لیست قیمت تجهیزات پمپ بنزین را به صورت کامل و اپدیت شده آماده و دراختیار جایگاه داران قرار می دهد لطفا جهت دریافت. شرکت امداد گستر سوخت  جهت رفاه همکاران عزیز جایگاه دار آمادگی لازم خود را در زمینه ی تامین انواع مخازن پمپ بنزین اعلام می نماید. قیمت مخازن پمپ بنزین را با کمترین قیمت و گارانتی کیفیت از ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *