قیمت نازل بنزین

قیمت نازل بنزین

برای اطلاع از قیمت نازل بنزین در مدل های اصل و طرح با شرکت امداد گستر سوخت در تماس باشید. نازل پمپ بنزین موجود در فروشگاه ای جی ای کالا دارای ضمانت اصالت کالا هستند و از برند های آیله، پی یوس ی، ZVA  و ZYQ پشتیبانی می کنند.

برای شناخت بیشتر نازل ابتدا باید توضیح دهیم که نازل چیست؟

نازل سوخت یا Fuel nozzle یکی از پرمصرفترین تجهیزات بکار رفته در یک پمپ بنزین می باشد. این وسیله را میتوان به مانند یک کنترلر دانست که توسط مشتری تنظیم می شود. نازل پمپ بنزین بگونه ای طراحی شده است. که در نهایت مشتری مقدار سوخت مورد نیاز برای کاربرد مورد نیاز خود را تعیین می کند. سه وظیفه ی نازل به شرح زیر می باشد:

  • کنترل سوخت یا سیال توسط مشتری
  • جلوگیری از پرشدن بیش از حد باک
  • جلوگیری از بازگشت سوخت در شیلنگ تخلیه

نازل ها و مخزن های سوخت رسانی اجزایی هستند که به منبع سوخت یا مخزن دریافت کننده متصل می شوند. تا امکان انتقال سوخت مایع یا گاز را فراهم کنند. آنها برای استفاده با تجهیزات توزیع سوخت در کاربردهای خودرو، هوافضا، موتوراسپرت، حمل و نقل، کشتی، موشک و تولید برق طراحی شده اند. قیمت نازل بنزین بر حسب برند آن متغیر است.

انواع مختلفی از نازل های سوخت در بازار وجود دارد، اما هدف اصلی نازل سوخت اتمیزه کردن و تبخیر سوخت برای احتراق کارآمد در موتور است. این وظیفه برای دستیابی به عملکرد احتراق کارآمد و ثابت و دستیابی به عمر مفید طولانی مدت ضروری است.

قیمت نازل بنزین  نازل بنزین ZVA نازل گازوئیل ZVA

چه نازل هایی بنزین هستند؟

هیچ الزام قانونی برای این وجود ندارد که نازل را از رنگ آن تشخیص داد. برای مجزا کردن نازل ها از هم، رنگ کاور نازل تاثیر بسزایی دارد. معمولا برای نازل های بنزین از رنگ کاور قرمز و برای نازل های گازوئیل از رنگ کاور زرد استفاده می کنند. همچنین لوله نازل بنزین 3/4 اینچ می باشد که به نسبت لوله نازل گازوئیل که 1 اینچ است، اریکتر می باشد. علاوه بر رنگ کاور و سایز لوله نازل، ابعاد کلی نازل هم در بنزین و گازوئیل تغییر می کند. قیمت نازل بنزین نیز با قیمت نازل گازوئیل متفاوت است.

فشار نازل پمپ بنزین

فشار نازل را می توان با یک گیج که روی بدنه نازل قرار می گیرد اندازه گیری کرد. به سادگی یک گیج کیفیت و یک درپوش نازل رزوه دار خریداری کنید، این دو را با هم ترکیب کرده و به جای یک نازل نصب کنید. گیج فشاری که در درپوش نازل قرار دارد می تواند فشار بوم را اندازه گیری کند. قیمت نازل بنزین را اینجا بیابید.

درباره ی ما

شرکت امداد گستر سوخت بادین سعی دارد تمامی تجهیزات پمپ بنزین و جایگاه سوخت را با قیمت مناسب و فروش ویژه به مشتریان ارائه دهد. این شرکت با همکاری شرکت های برند دنیا از جمله جسپاسای اسپانیا، سمیک و دیگر برندها، همواره سعی در ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد.

انواع پمپ شناور Fe petro هرزگرد آیله بنزین و گازوییل، هرزگرد zyqبنزین و گازوییل، انواع کوپلینگ ها، انواع تجهیزات سوخت رسان، انواع دیسپنسرها در این فروشگاه موجود می باشد. انواع نازل ها در مدلهای و برندهای مختلف و کاور نازل در رنگهای مختلف، انواع موتورهای سوخت رسان سیار، انواع فیلترهای پمپ بنزین، انواع پمپ بنزین، انواع پمپ شناور، اعم از ردجکت و پمپ شناور Fe petro، لوازم مورد نیاز جایگاه سوخت، را از ما بخواهید. لوازم ضروری تجهیزات سوخت، لوازم مورد نیاز برای ساخت جایگاه، انواع شلنگ های دیسپنسر و شلنگ های جایگاه سوخت، در بهترین کیفیت و با خدمات پس از فروش در این شرکت موجود می باشد. این شرکت همواره سعی در ارائه ی بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها برای مشتریان خود دارد. قیمت نازل بنزین در ایران با قیمت دلار بالا می رود.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت نازل بنزین با شرکت امداد گستر سوخت بادین تماس بگیرید.