خدمات و محصولات شرکت

خدمات و محصولات

شرکت امدادگستر سوخت با بکاری گیری مجرب ترین مهندسین و طراحان، در عرصه ی سوخت فعالیت می کند. این شرکت تولید کننده ی اولین دیسپنسر ادبلو در ایران می باشد و برای نخستین بار دیسپنسر هوشمند روبو کاسپین را روانه ی بازار کرده است.

این شرکت با همکاری برندهای مختلف در ایران و خارج از ایران توانسته قطعات و لوازم پمپ بنزین و جایگاه های سوخت را به جایگاه داران محترم ارائه کند. انواع نازل های بنزین و گازوئیل ، انواع هرزگرد آیله و هرزگرد ZYQ، و همچنین نازل آب و ادبلو، پمپ های شناور اعم از پمپ شناور اف ایی پترو و پمپ شناور رد جکت، انواعبریک ویف انواع سوپاپ سرریز، انواع شیر برقیق و شات آف ولو، انواع ولوها، انواع لیتر شمار و میترها با دبی های مختلف، انواع میله دیپ با متراژ متفاوتف انواع جامپر وایر، ظرف پیمانه، درای کوپلر بخار، انواع سطل های کاربردی جایگاه سوخت اعم از سطل تخلیه و سطل ارت، انواع فیلتر های بنزین و گازوئیل، انواع پمپ های بنزین و پمپ گازوئیل و پمپ بنت، انواع شلنگ های بنزین و گازوئیل و شلنگ تخلیه و شلنگ کامپوزیتی، انواع ترولی های سوخت رسان سیار و همچنین موتور سوخت رسان مطابق با خواسته ی شما و مطابق با کاربرد ارگان های مختلف طراحی و تولید می شود.

تمامی قطعات موجود در شرکت رامی توانید در صفحه ی نخست مشاهده بفرمایید. لازم به توضیح است که تمامی قطعات نامبرده در سایت شرکت امداد گستر سوخت دارای گارانتی محصول و ضمانت کالا می باشند. تمامی قطعات در برندهای مختلف اعم از آیله، پی یو سی، ZVA، ZYQ، تاتسونا، الافلکس، OPW،

این شرکت از طراحی تا ساخت جایگاه سوخت و پمپ بنزین ها با شما همراه است و همچنین برای بازسازی جایگاه های شما آماده ی همکاری می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.